21 жовтня 2016  
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації
Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації
Управління культури і тмистецтв Вінницької облдержадміністрації
Головна
Новини
Структура та керівництво
Графік прийому громадян
Контактний центр
Положення про управління
Нормативно-правові акти
План роботи управління
Програми
Установи, заклади, підприємства та організації
Райони
Охорона культурної спадщини
Доступ до публічної інформації
Зворотній зв`язок
Корисні посилання
Обговорення змін до Конституції України

Офiцiйне представництво Президента України
Міністерство культури України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Корисні посилання

Туристичний сайт «Мандруй Херсонщиною»

Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М. Садовського

        Про театр     Репертуар      Афіша      

Схема зали     Адреса та контакти

 

Новини 

28 січня на перегляді міфу з прадавніх часів „Лісова пісня” за Лесею Українкою була присутня народна артистка України Раїса Недашківська, перша виконавиця ролі Мавки в українському кінематографі. Вона висловила велике захоплення від гри вінницьких акторів, режисерської роботи постановника з.а.України Таїсії Славінської, балетмейстера  - з.а.України Діани Калакай, сценографа Анатолія Пеньковського.

***

27 лютого відбулась прем’єра для дітей – „Пригоди Буратіно” за казкою О.Толстого (інсценізація В.Селезньова), нове рішення відомої з дитинства історії, у якій юні глядачі разом з героями казки розкривають таємницю золотого ключика, знаходять друзів і потраплять до дивовижної країни під назвою „Театр”. Режисер-постановник – Оксана Бандура (актриса, а тепер уже і фаховий режисер), сценографія Валентина Качуровського, балетмейстер – з.а.України Діана Калакай. У Буратіно (органічна гра Наталії Кучковської) хлопчаки впізнали себе, таких же спритних і вертлявих. Усі герої казки – жваві, рухливі персонажі з винятковими, надзвичайними душами: вродлива капризуля Мальвіна Жанни Андрусишеної, ліричний П’єро Романа Хегай-Семенова, вірний друг Артемон Руслана Гудзенка. А ще у виставі багато музики, пластичних етюдів, пісень. Хочеться надіятися, що після кожного перегляду казки діти віритимуть у добро, яке все ж перемагає зло, найзаповітніші мрії стануть реальністю і в житті кожного з них з’явиться країна щастя. 

***

23 березня о 18 годині на сцені Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського відбудеться ювілейний бенефіс народної артистки України Клавдії Баріл “Живу любов’ю”.

40 років поспіль віддані улюбленій справі, коли робота стає святом серця, чеканням дива... Це роки напруженої щоденної праці, нелегких пошуків, безсонних ночей й щоденного екзамену – на сцені...  А ще гастролі, зустрічі... У цій тендітній жінці й талановитій артистці поєдналися і Інга з “Солов’їної ночі”, і Андріетта з “Крихітки”, і Баян Слу з “Поеми про любов”, і Таня з “Любові при свічках”, і Надія з “Йосипа та Надії”, і Сара Бернар зі “Сміху лангусти”... І сьогодні вона у репертуарі: Ніна („Осіння мелодія”),  Ганна Андріївна („Ревізор), Дженні („Потрібен брехун”), Марселіна („Шалений день, або Одруження Фігаро”), Марія Хосефа ( „Дім Бернарди Альби”),  Чураїха („Маруся Чурай”)

Клавдія Барил вкладає в цих жінок стільки власної душі, поглядів, що вони торкаються душ глядачів не тільки правдою зображення їхніх доль, але й живим смислом їх образів.

***

27 березня – Міжнародний День театру. Вінничанам та гостям міста буде представлено комедію блискучого спадкоємця традицій французького театру Марка Камолетті. Режисер-постановник – з.а.України Таїсія Славінська, сценографія  Анатолія Пеньковського. У виставі зайняті актори театру: н.а.України Валерій Прусс, заслужені артисти України Анатолій Вольський, Анатолій Книшук, Надія Кривцун; артисти Олена Пархоменко, Олександр Радько, Валентина Наталушко, Володимир Олефір, Наталія Шолом, Наталія Бєлозор, Анна Положенко.

***

Продовжуються репетиції комедії за п’єсою О.Островського „На всякого мудреця доволі простоти” (режисер-постановник – н.а.Укр. Віталій Селезньов, сценографія Ірини Лупащенко).

 

© Вінницька ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва
2004-2007